Anasayfa | Sitemap
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER REFERANSLAR S.S.S GALERİ LİNKLER İLETİŞİM
 
     
  Ürünler / Temizlik Cihaz ve Aksesuarlar  
     
 
Premium F 1
pvc temizleme makinası, epoksi, poliüretan, mermer temizleme makinası, temizleme makinası  
Tekstil yer kaplamalarına yönelik güçlü bir sprey çıkartıcı temizlik cihazıdır. Tümleşik fırça rulosu ile bariz üstünlükte temizlik performansı sağlar. Evsel kullanımlarda ve emlak kiralama sektöründe kullanımı tavsiye edilir.
 
Spray Boy 2000
halı temizleme makinası, pvc temizleme makinası, epoksi, poliüretan, mermer temizleme makinası, temizleme makinası  
Yekpare, taşıması ve nakliyesi kolay bir halı ve zemin temizleme sprey, püskürtme, emme cihazıdır.
 
Zemin Temizleme ve Cila Makinası
zemin temizleme makinası, cila makinası, epoksi temizleme, poliüretan temizleme, mermer temizleme, makinası  
Yeni döşenmiş zeminler ile tüm sert döşemelerin ara, temel ve spreyli temizliğinde kullanımı amaçlanan çok işlevli, sağlam yapıda tek diskli cihazdır. Suni ve tabii elyaftan mamul tekstil yer kaplamalarının (sisal) şampuanlanması için idealdir. Ayrıca, dökme alçıdan imal edilen zeminlerin taşlanması ile ahşap döşemelerin zımparalanması amaçlarıyla kullanılabilir.
 
Zemin Temizleme ve Vakum Otomatı
temizleme otomatı, vakum otomatı, zemin temizleme otomatı, epoksi temizleme, mermer temizleme otomatı  
Oldukça yüksek verimli tek diskli cihaz, yeni döşenmiş zeminler ile tüm sert döşemelerin ara, temel ve spreyli temizliklerine ilaveten, vinil, epoksi, mermer, granit ve kauçuk malzeme üzerinde bulunan kirleri temizleyen ve vakumu yapan zemin temizleme otomatıdır.
 
Zemin Temizleme Pedi
zemin temizleme pedi, cila sökücü ped, zımpara pedi  
Tekstilden imal edilmemiş döşemeler üzerinden tortu ve kirlerin çıkarılması ile ilaçlı ve balmumlu ahşap ve mantar döşemelerin cilalanmasına olanak veren çağdaş bir temizlik yardımcısıdır. Aynı zamanda evin dış cephe satıhlarından yosun ve küflerin temizlenmesinde kullanılabilir.
 
Cila Uygulama Mopu
zemin temizleme mopu, cila mopu, temizleme paspası, nemli mop, peluş mop  
A:Quick Step: İri paspas başlığa sahip, sert döşemelerin ergonomik elle bakımlarının yapılmasında ve yumuşak cilaların düzgün şekilde uygulanmasında kullanılan profesyonel bir cihazdır. Çıkarıp takması kolay paspas başlığı son derece hızlı hareket edilmesini sağlar. Yüksek kaliteli yapı malzemeleri sayesinde başlık aşınmaz, buğulanmaz ve sıcak suda haşlanmaya müsaittir. Kaplama genişliği: 50 cm. B:Polish Applicator: Flor Shine, Floor Mat, Floor Polish vb. yumuşak cilaların tek adımda ve güvenilir bir şekilde uygulanması için geliştirilmiş en uygun cihazdır.
 
Rulo Sapları
cila rulosu, boya rulosu, rulo  
Tüm cila ve poliüretan kapatıcı malzemelerin tatbikine yönelik olarak 25 ya da 50 cm standart boylarda üretilen Kuvvetli Yağ ve Ahşap Bağlama Aquatop’unun uygulamasına özel Oiltop malzemedir.
 
 
     
Anadolu Bulvarı Timco Sokak İş Merkezi Ş Blok No : 1 GİMAT / ANKARA / TÜRKİYE   Tel: + 90 312 236 00 32   Faks: + 90 312 387 22 52
E-posta: info@dr-schutz.com.tr