Anasayfa | Sitemap
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER REFERANSLAR S.S.S GALERİ LİNKLER İLETİŞİM
 
     
  Ürünler / Epoksi, Poliüretan, Pvc, Mermer, Granit Temizlik ve Cila Ürünleri / Epoksi, Pvc, Mermer, Poliüretan, Granit, Beton Yoğun Temizleyiciler  
     
 
Kir ve Cila Sökücü / Grundreiniger R
kir ve cila sökücü, epoksi , poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton,  zemin temizleyici  
Yeni döşenmiş ya da daha önceden kaplanmış epoksi , poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının temizliği kir ve cilalarının sökülmesine yarayan özel temizlik maddesidir. Daha önce kullanılan bakım ürünlerinin zemin kaplamalarındaki kalıntılarını, zorlu lekeleri ve yapıştırıcı lekelerini gidererek steril bir yüzey hazırlar.
Ürün Bilgi Formu İçin Tıklayın
 
Turbo Kir ve Cila Sökücü / Turbo Grundreiniger
kir ve cila sökücü, poliüretan zemin kir sökücü, mermer kir sökücü, epoksi kir sökücü, pvc kir sökücü ve cila  
Yeni döşenmiş ya da daha önceden kaplanmış epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının temizliği kir ve cilalarının sökülmesine yarayan özel temizlik maddesidir. Daha önce kullanılan bakım ürünlerinin zemin kaplamalarındaki kalıntılarını, zorlu lekeleri ve yapıştırıcı lekelerini gidererek steril bir yüzey hazırlar.Uygulama süresi 5-10 dakikada bitmektedir.
 
R280 Aktif Temizleyici / Aktivreiniger R280
ağır kir sökücü, aktif temizleyici, zemin kir sökücü, zarar vermeyen kir sökücüler  
Ağır kir, yağ ve greslerin polimer cilayla kaplanmış epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının yüzeylerine zarar verilmeden sökülmesine yarayan bir aktif temizlik (ara temizlik) malzemesidir.
Ürün Bilgi Formu İçin Tıklayın
 
Dezenfeksiyon Temizleyici Konsantre / Desinfektionsreiniger Konzentrat
pvc, epoksi, poliüretan, mermer temizleyici dezenfektan  
Hastanelerde, doktor muayehanelerinde, saunalarda, bakım evlerinde, kamusal alanlarda (çocuk yuvaları, okullar, spor salonları vs.) ve gıda maddeleri işleyen müesselerde özellikle enfeksiyonlara engel olmak amacıyla rutin ve profilaktik / koruyucu dezenfeksiyon temizliği için saniter alanda da mükemmel biçimde kullanılabilir. Kullanıldığı yüzeyleri dezenfekte ederek yüzeydeki kirin temizlenmesini sağlar. Bakterilere, mantarlara, virüslere karşı etkilidir. Hepatit-B dahildir. DGHM: Kontrol edilmiş ve listelenmiştir.
Ürün Bilgi Formu İçin Tıklayın
 
 
     
Anadolu Bulvarı Timco Sokak İş Merkezi Ş Blok No : 1 GİMAT / ANKARA / TÜRKİYE   Tel: + 90 312 236 00 32   Faks: + 90 312 387 22 52
E-posta: info@dr-schutz.com.tr