Anasayfa | Sitemap
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER REFERANSLAR S.S.S GALERİ LİNKLER İLETİŞİM
 
     
  Ürünler / Epoksi, Poliüretan, Pvc, Mermer, Granit Temizlik ve Cila Ürünleri / Konvansiyonel Yoğun Cilalar  
     
 
Secura Mat Yoğun Trafik Cilalar / Secura Matt Hard Sealer
epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin cila ürünü  
Zor aşınan ve son derece yüksek dirençli, kaplanmış epoksi, poliüretan pvc,kauçuk,mermer,granit ve beton zemin kaplamalarının korunmasına yönelik polimer + poliüretan cila malzemesi olup montaj ya da temizlik sonrasında uygulanır. Uygulandığı yüzey üzerinde yürürken son derece yüksek emniyet sağlayan mat, kaymaz bir koruyucu film tabakası teşkil eder. E DIN 51 131 standardına uygundur. Ayrıca DIN 18 032 standardının spor alanlarında kullanılan döşemelerle ilgili şartlarına da uygundur.
 
Ultra Parlak Yoğun Trafik Cilalar / Selbstglanz-Hartversiegelung Ultrahart
epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin cila ürünü  
Zor aşınan ve son derece yüksek dirençli, kaplanmış epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin kaplamalarının korunmasına yönelik polimer + poliüretan cila malzemesi olup montaj ya da temizlik sonrasında uygulanır. Uygulandığı yüzey üzerinde yürürken son derece yüksek emniyet sağlayan parlak , kaymaz bir koruyucu film tabakası teşkil eder. E DIN 51 131 standardına uygundur. Ayrıca DIN 18 032 standardının spor alanlarında kullanılan döşemelerle ilgili şartlarına da uygundur.
 
Medica Parlak Yoğun Trafik Cilalar / Medica Hard Sealer
epoksi, poliüretan pvc, kauçuk, mermer, granit ve beton zemin cila ürünü  
Yeni döşenmiş zemin kaplamalarına ya da ana temizliği yapılmış zemin kaplamalarına özel bir cila malzemesidir. Son derece uzun ömürlü malzeme, uygulandığı yüzeyler üzerinde, döşemeye dezenfektan nüfuz etmesine karşı uzun vadeli koruma sağlayan bir film tabakası oluşturur. Hastane ve ameliyathanelere yapılan epoksi, pvc ve vinil döşemeler içindir.
 
 
     
Anadolu Bulvarı Timco Sokak İş Merkezi Ş Blok No : 1 GİMAT / ANKARA / TÜRKİYE   Tel: + 90 312 236 00 32   Faks: + 90 312 387 22 52
E-posta: info@dr-schutz.com.tr