Anasayfa | Sitemap
ANASAYFA HAKKIMIZDA ÜRÜNLER REFERANSLAR S.S.S GALERİ LİNKLER İLETİŞİM
 
     
  DR. SCHUTZ FİRMA BİLGİLERİ  
 

Dr-Schutz, Uzman Bayilerin ve Profesyonel Zemin Döşeyicilerinin Ortağı

1955 yılında kurulan Dr Schutz limited şirketi, bu günlerde Schutz ailesinin yönetimi altında ikinci kuşak temsilcilerinin şirketi yönetmesinin hakli gururunu yaşıyor. Şirketimiz kendisini daima uzman bayilerin ve profesyonel zemin döşeyicilerinin ortağı olarak görmektedir. Uygun sistemlerle kullanılan yüksek kaliteli temizlik ve bakim ürünleriyle Dr Schutz ürünleri uzman bayiler ve son kullanıcılar zemin kaplama ürünlerini Epoksi,Poliüretan PVC, linolyum, halı , laminant parke ve ahşap da dahil olmak üzere koruma sağladığı, ömrünü uzattığı gerçeğine önemli katkılar sağlamaktadır.

Temizlik ve bakim ürünlerinin üretilmesi ve pazarlanmasının yani sıra Dr Schutz Limited Şirketinin Bonn’daki merkezi ana görevini zemin kaplama üreticileri ve tanınmış araştırma ve test enstitüleri ile işbirliği yaparak, ürün geliştirme olarak görmektedir.

Bununla birlikte Dr Schutz, çevresel koruma faktörlerini de göz önüne almaktadır. Doğayla uyumlu hammadde kullanımı nedeniyle Dr Schutz 1996 yılında Avrupa Birliğinin Ekolojik Denetim Sertifikasını o zamanki şirket merkezi olan Bad Prymont’taki fabrikasında alan ilk temizlik ve bakim ürünleri üreten şirket olmuştur.

2000 yılında Hessich Oldendorf / lower Saxony deki yeni üretim tesislerine geçilmesiyle Bonn merkezli şirket kendisini hem tüketici isteklerini karşılamaya hem de değişken rekabet koşullarına hazırlamıştır.

Yeni üretim tesisi uygulamalı teknoloji olanaklarının yani sıra hem üretim planlanmasını hem de arge bölümünü içinde barındırmaktadır. Bu süreçte Dr Schutz sadece alman pazarı için değil tüm Avrupa ve bir çok diğer ülkeler için de üretim yapmaktadır.

2001 yılında şirketin yönetim merkezi Bonn şehrinde yeni bir adrese taşınmıştır. Bu arada bonn merkezli şirket “Dr Schutz Schulungsakademie für Handel und Handwerk" adli eğitim akademisini açmıştır. Burada zemin kaplama malzemelerinin bakimi ile ilgili ve en son standartlarda servis hizmeti sağlanabilmesi konularında uygulamalı eğitimler verilmektedir. Şirketin uluslararası satış ve destek ekibi hem müşterilere hem de bayilere yoğun destek sağlamaktadır.

Şirket tarafından yönelinen daha çarpıcı bir diğer konu ise ahşap ve mantar zeminlerin restorasyonunu içermektedir. 2002 yılının baslarında, Dr Schutz bayilerine ve uzman zemin döşeyicilere vernik, yağlar hazırlık materyalleri, zımpara makineleri ve ekipmanlarını içeren tam bir programı “her şey tek çatı altında” adıyla sunmuştur. Dr Schutz Limited Şirketi Avrupa’da Alman Teknik Denetim Kurumu tarafından ahşap zemin verniği, yağlar bakim ürünleri ve ekipmanları üretim sistemi için ilk onay alan kuruluştur.

 
     
   
  ANOVİS FİRMA BİLGİLERİ  
 

Anovis Kimya San. ve Tic. Ltd.Şti.

1998 yılında Ankara’da kuruldu. Ticari yaşamına başlamasıyla beraber Dr. Schutz firmasının Türkiye genel distribütörlüğünü alarak Dr. Schutz Türkiye olarak Türkiye ve Ortadoğu pazarında satışa ve hizmetlerine başlamış oldu.

Şirketimiz kendisini daima uzman bayilerin ve profesyonel zemin kaplama üreticilerinin ortağı olarak görmektedir. Uygun sistemlerle kullanılan yüksek kaliteli temizlik ve bakım ürünleriyle Dr Schutz ürünleri uzman bayiler ve son kullanıcıların zemin kaplama ürünlerini Epoksi ,Poliüretan Pvc , linolyum, halı , laminant parke,masif parke ve ahşap da dahil olmak üzere koruma sağladığı, ömrünü uzattığı gerçeğine önemli katkılar sağlamaktadır.

Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını sizlerden gelen olumlu mesajlardan anlamaktayız. Kalitemizi sizlerin istemiş olduğu seviyede tutmaya devam edeceğiz.

VERDİGİMİZ HİZMETLER

Pvc, epoksi, poliüretan ve diğer zemin kaplama malzemelerinin maliyet, esneklik, dekoratif görünümünü dikkate alarak profesyonel ekibimiz tarafından zemine uygulanması.

Endüstriyel zemin kaplamalarının temizlik ve bakım ürünlerimizle korunmasının sağlanarak zeminlerin ömrünün en az 30 yıla kadar uzatılması.

Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde belirleyerek, doğru zemin ürününün seçilmesi konusunda müşterilerimize destek verilmesi.

 
     
     
Anadolu Bulvarı Timco Sokak İş Merkezi Ş Blok No : 1 GİMAT / ANKARA / TÜRKİYE   Tel: + 90 312 236 00 32   Faks: + 90 312 387 22 52
E-posta: info@dr-schutz.com.tr